Як підготувати тіло до літа за 30 днів

Весна у самому розпалі. Щодня сонечко гріє сильніше, трава зеленіє, дерева розпускаються. І озирнутися не встигнемо - настане довгоочікуваний і улюблений літній сезон. А разом з ним можливість купатися, засмагати, ходити в легкому одязі. І, звичайно ж, хочеться не тільки виглядати на всі сто, а й почуватися краще. Тому розпочинаємо підготовку до літнього сезону.

Незабаром літо і настав час упорядковувати своє тіло

Отже, готуємо тіло до літа за місяць. Скажете, мало часу? А ми відповімо: дивлячись для чого. Комусь потрібний місяць, щоб побачити перші результати, комусь місяця вистачить, щоб скинути кілька кілограмів, набраних узимку. Але найголовніше, що за місяць можна повністю переформувати свої звички. Адже для цього потрібний хоча б 21 день, а в нас на тиждень більше. Тож беремо наше тіло до справи і з позитивним настроєм ідемо у новий сезон.

З чого розпочати підготовку

Перед тим, як ухвалити рішення, змінити себе до літа, необхідно визначитися з найголовнішим. Навіщо вам це потрібно? Мотивація здатна творити чудеса, але в кожного вона своя. Може ваша мотивація полягає у бажанні оновити гардероб. Або ви азартна людина - можете підбити друзів на кращий результат і готуватися до літнього сезону разом. Або ви працюєте над своїм сприйняттям себе і відчуваєте, що хочете змінити тіло. Причин та мотивацій може бути безліч. Знайти свою – це вже половина шляху.

 

Хочемо розповісти також про психологічну складову. Адже саме від вашого настрою залежатиме результат. Вже точно приємніше змінюватися в хорошому настрої, ніж у напівголодних непритомності, смутку та агресії. Тому розберемо основні аспекти, як домогтися хороших результатів без зривів і дієт.

Збалансуйте своє харчування

Якщо вас цікавить, як добре виглядати до літа, потрібно розібратися в азах харчування. Якщо стисло, то існує енергія, яку ми отримуємо і та, яку ми витрачаємо. Якщо ми витрачаємо більше – ми худнемо. Якщо менше – набираємо вагу. Якщо тримаємо баланс, то й вага наша залишається незмінною.

Існують спеціальні калькулятори, які допоможуть вам розрахувати потрібну кількість щоденних калорій та білків, жирів та вуглеводів. Такі калькулятори враховують зростання, вагу, вік, кількість кроків та тренувань щодня. Зазвичай дефіцит повинен становити 200-300 калорій від норми, щоб худнути правильно, рівномірно та легко.

 

Якщо дефіцит буде занадто великим, то ви отримаєте метаболічну адаптацію або зірветесь рано чи пізно та наберете все, що скинули. Тому перший крок - вирахувати, скільки вам потрібно вживати на день.

Але дуже важливо враховувати пропорції білків, жирів та вуглеводів. По-перше, для якості тіла, по-друге, для здоров'я, а по-третє – для того, щоб не відчувати голоду. Так, переважання вуглеводів може не насичувати, а навпаки постійно провокувати почуття голоду, хоча ви і будете їсти ту кількість калорій, яка вам потрібна.

Також не слід відмовлятися від улюблених ласощів. Психологи, дієтологи рекомендують залишати 10-20 відсотків раціону на всякі смакоти щодня. У когось це шоколадний батончик, а в іншого піца – просто їжте у свою норму і буде вам легке та якісне схуднення без стресу для організму.

Пийте багато води

Насправді пити треба небагато, а достатньо. І йдеться про просту питну воду без добавок, кави, чаю, компотів та іншого. Є багато різних формул для розрахунку споживання денної норми води.

 

Ідеально спробувати пити склянку води кожну 2 години і відстежувати, як ви почуваєтеся, як часто ходите в туалет, як реагує ваш організм. Але при будь-якому зростанні та вазі, мінімум 1,5 води вам необхідно. Це впливає і на обмінні процеси, і на здоров'я, і на схуднення, і виведення рідини з організму.

Займайтеся спортом

Звісно, як можна підготувати тіло до відпустки за місяць без спорту? Ніяк. Під спортом маємо на увазі всю рухову активність. Це і кількість кроків на день, і побутові заняття, і спортивні заняття. Важливо знайти те, що вам приноситиме задоволення: танці, тренажерний зал, біг, бокс. Можна займатися на вулиці або вдома онлайн.

Вітаміни та амінокислоти при схудненні

Щоб упорядкувати тіло, прибрати зайву вагу, зробити так, щоб вода не затримувалася, потрібно позбавитися від дефіцитів вітамінів. Пропийте цей місяць найпростіший вітамінний комплекс для підтримки здоров'я. Також можна перед тренуваннями пити амінокислоти, але краще за рекомендацією тренера та лікаря.

Маленькі жіночі хитрощі

Літо - час пляжів та відкритого одягу, а лазерна епіляція допомагає позбутися небажаного волосся на тілі. Дізнайтесь, де у Києві зробити лазерну епіляцію.

Також можна додати масажі та обгортання для того, щоб привести шкіру в тонус.