Як обрати весільний манікюр

Весілля – подія, до якої готуються заздалегідь. У цей день важливо, щоби все було ідеальним. Для цього наймаються фахівці, заздалегідь домовляються про РАЦС, ресторан, купують сукню, роблять пробний макіяж, а також обирають манікюр. Адже саме на руку з обручкою всі дивитимуться, і якщо манікюр буде не дуже, то це буде кидатися в очі.

Загальна інформація про манікюр в образі нареченої

Образ нареченої, її макіяж, манікюр, одяг – основне у весіллі. Дуже хочеться, щоб все поєднувалося та створювало гармонійний образ, адже на наречену всі звертають увагу. І весільний манікюр відіграє не останню роль. Яким він має бути? Це має бути обов'язково весільний французький манікюр, білий, світло-рожевий чи бежевий? Давайте розумітися на сучасних трендах.

До речі, говорячи про тренди, хочемо наголосити, що не тільки руки повинні бути акуратними та модними. Теж гойдається і брів, але про них потрібно буде подбати трохи раніше. Читайте нашу статтю Брови: тренди 2021 року, де ми розповідаємо про всі новинки 2021 року.

Модний манікюр для нареченої у 2021 році

Усі звикли, що у нареченої має бути ніжний весільний манікюр, оскільки сукня найчастіше світла. Також манікюр не повинен перетягувати на себе всю увагу. По кольоровій гамі бувають винятки, якщо ваша весільна сукня не класичного кольору або зовсім не сукня. Тоді обов'язково потрібно підібрати манікюр до вбрання, щоб загалом картина була гармонійною та цілісною.

Якщо ж ми говоримо про класичний красивий весільний манікюр, тобто кілька правил, поза модою і трендами.

Laqué Nails & Beauty

 

Манікюр має бути свіжим та стійким. Особливо світлі кольори – вони виглядають красиво, якщо щойно зроблені. Робіть манікюр (і педикюр!) напередодні перед весіллям. Вибирайте стійке покриття: гель-лак або шеллак. Якщо не звикли ходити із нарощеними нігтями, то не варто експериментувати. Акуратні короткі нігті також тренд цього сезону.

Ідеї весільного манікюру

Ідеї весільного манікюру можуть бути різними та відрізнятися залежно від кольору сукні. Манікюр прийнято вибирати в тон, тому можна вибрати:

Однотонне покриття

Класичний манікюр весільний френч

Місячний манікюр

Але якщо ви хочете усунути якийсь консерватизм і додати індивідуальності, то можете зробити:

Весільний манікюр з втиркою

Різнокольорові нігті, що відрізняються у півтонах

Дизайн нігтів: смужки, лінії, квіточки, мармуровий

Мереживний манікюр

THE GIRLS

 

Весільний манікюр на короткі нігті

Весільний манікюр на короткі нігті набуває все більшої популярності, тому що це зручно та комфортно. І менший ризик, що ніготь зламається під час весілля. Адже рухів, переїздів зазвичай цього дня багато.

Підійде будь-який дизайн, який не перевантажуватиме. Мінімалізм у такому разі виглядає дуже виграшно.

Весільний манікюр на довгі нігті

Весільний манікюр на довгі нігті може бути трохи різноманітнішим за рахунок довжини. Якщо ви вибираєте класичний французький манікюр, то різниця не буде такою помітною. Але якщо ви хочете цікавий дизайн, то на довгих нігтях можна зробити красиві візерунки, інкрустувати стразами.

Коли краще зробити манікюр?

Як ми писали вище, манікюр має бути свіжим. Не рекомендують робити в день весілля, а також не треба робити кілька днів до нього. Оптимальним рішенням зробити манікюр за день до урочистої події.

NEW LOOK

Який весільний манікюр уже вийшов із моди

Весільний манікюр з камінням, великими та громіздкими не буде трендом у 2021 році. Але якщо вам подобається, то пам'ятайте – весілля – ваше свято, ви можете собі дозволити все, що хочете. До того ж, камінням, стразами можна підкреслити один ніготь, або зробити це в тон лаку. Тоді це буде особливо вишукано.

Якщо ви шукаєте хорошого майстра манікюру, якому зможете довірити, то ми вже відібрали найкращих фахівців на нашому сайті. Заходьте, читайте відгуки, дивіться рейтинги майстрів манікюру та обирайте найкращого на свою урочисту подію.