ТОП 5 правил догляду за шкірою взимку

Зимовий період з перепадами температур, вітрами, морозами негативно впливає на шкіру обличчя. Так, ми утеплилися, але шкіра обличчя залишається незахищеною від природного впливу зимової погоди. І з'являється відчуття сухості, стягнутості, десь шкіра тріскається, десь посилюються запалення. Що ж робити? Як убезпечити шкіру взимку?

Зимовий період з перепадами температур, вітрами, морозами негативно впливає на шкіру обличчя. Так, ми утеплилися, але шкіра обличчя залишається незахищеною від природного впливу зимової погоди. І з'являється відчуття сухості, стягнутості, десь шкіра тріскається, десь посилюються запалення. Що ж робити? Як убезпечити шкіру взимку?

Основні проблеми, з якими стикається шкіра взимку, пов'язані з її зневодненням, зменшенням захисної жирової плівки і, внаслідок, втрати еластичності, зниження місцевого імунітету шкіри, у зв'язку з чим вона просто не може швидко регенерувати та відлущити відмерлі клітини. Через це шкірне сало затримується на обличчі - це збільшує зростання патогенних мікроорганізмів та викликає запалення на обличчі.

Саме тому, який би у вас не був тип шкіри, в зимовий час вам обов'язково потрібно змінювати основний догляд. Підібрати догляд самостійно буває складно, оскільки тільки фахівець може визначити ваш тип шкіри, сказати, що їй зараз не вистачає і як, а головне, чим можна це скоригувати.

На нашому сайті ви можете знайти список найкращих косметологів-дерматологів в різних районах міста Києва на будь-який бюджет. Знайдіть свого фахівця та запишіться до нього онлайн.

Незалежно від типу шкіри, існує низка загальних правил догляду за будь-яким типом шкіри у зимовий час.

М'які засоби, що відлущують

Оскільки відмерлі клітини гірше відходять, засоби для відлущування потрібні. Але щоб шкіру не пересушити, потрібно використовувати дуже м'які засоби. У жодному разі це не повинні бути скраби. Вибирайте гоммаж, креми ексфоліати для м'якого відлущування.

ВАЖЛИВО! Для сухої та нормальної шкіри достатньо одного разу на тиждень, а для комбінованої та жирної – двох.

Постійне зволоження

Взимку шкіра потребує сильного зволоження. Так що, крім звичайного крему, може знадобитися сироватка з компонентами, здатними утримувати вологу в більш глибоких шарах шкіри. Якщо в літню пору замість крему у вас були емульсії та флюїди, то взимку потрібна саме кремова текстура. А для сухої шкіри взагалі може бути живильний крем.

ВАЖЛИВО! Взимку крем слід наносити хоча б за годину до виходу на вулицю, інакше він може не встигнути вбратися і змерзнувши, призведе лише до погіршення стану шкіри.

Акуратне очищення

Взимку потрібно прибрати засоби для очищення з пінистою текстурою, які добре змивають жирний шар. Влітку це актуально, а ось взимку захисний ліпідний шар страждає. Саме тому надайте перевагу гелю та маслянистим текстурам. А ось для зняття макіяжу можна, як і влітку, використати міцелярну воду.

Догляд за проблемною шкірою

Навіть найбільш проблемну жирну шкіру можна пересушити взимку. І це лише погіршить її стан, оскільки шкірі потрібна волога. Приберіть до теплої весни глиняні маски та залиште зволожуючі. Також зверніть особливу увагу на склад тоніків, які часто пересушують жирну шкіру. У них не повинно бути спирту.

ВАЖЛИВО! Саме в зимовий час дуже добре проблемна шкіра піддається лікуванню різними апаратними засобами та процедурами. Також варто не забувати про догляд за волоссям у зимовий час.

Не забуваємо про SPF

Якщо влітку ми вже навчилися постійно користуватися засобами захисту від ультрафіолету, то в зимовий час часто про це забуваємо. Але навіть у похмуру погоду активне ультрафіолетове випромінювання, може негативно впливати на шкіру, і призводити до її прискореного старіння.

Не варто забувати також про губи, які потрібно зволожувати і живити, про шкіру навколо очей, яка вимагає дбайливого догляду взимку та ніжної шкіри рук.

Читайте про найкращі зимові процедури і слідкуйте за розділом АКЦІЇ, де ми відбираємо спеціальні пропозиції для вас.