Правила для шкіри 30+

Іноді саме слово «правило» викликає опір і одразу хочеться порушувати. Але ми обґрунтуємо вам, чому все-таки деякі правила можуть зберегти вам красу та здоров'я вашої шкіри. А дотримуватися цього правила легко і цікаво. Перевіримо?

Шкіра – це візитна картка, і якщо хочете, щоб вона прослужила вам вірним помічником, то її потрібно доглядати. Знаючи кілька простих секретів і застосовуючи їх у життя, ви помітно покращите якість своєї шкіри та заощадите нервові клітини на переживаннях про вікові зміни.

SPF

Ми не втомимося повторювати, як важливо захищати шкіру санскринами від сонячних променів. Особливо в літню спеку. Нещодавно ми писали Як доглядати за шкірою влітку, де ви можете почитати докладніше про все.

Сонцезахисний крем – це насамперед захист від передчасного старіння шкіри та розвитку раку шкіри. Саме тому обирайте сонцезахисний крем, який захищатиме вашу шкіру повноцінно від усіх типів ультрафіолетових променів.

Це той засіб, який допоможе вам зберегти молодість шкіри та відсунути подалі передчасну появу злісних зморшок.

Косметолог

Ви можете сказати, що наші бабусі не мали свого косметолога і все було добре. Але насправді, шкіра вкривалася зморшками, пігментацією набагато раніше, ніж мала б. Ми зробили величезний крок у продовженні молодості та краси шкіри завдяки такій професії, як косметолог.

Хороший фахівець може підібрати правильний домашній догляд. Призначити необхідні та ефективні процедури, що підходять саме для вашої шкіри. Косметолог може допомогти вирішити проблеми, не тільки пов'язані зі старінням, а й з акне, куперозом, пігментацією, тонусом та іншими.

Знайти хорошого косметолога можна на нашому сервісі. Ми вже відібрали найкращих фахівців косметологів - обирайте свого та записуйтесь онлайн.

Самолікування

Найгірше, що можна зробити – це призначати собі самостійно будь-які процедури та підбирати догляд. Найбільш нешкідливе - вам просто не допоможе. Але можуть бути гірші варіанти – погіршення ситуації, поява алергії та подразнень, поява нових проблем зі шкірою.

Те, що підходить одному – не обов'язково підійде іншому. Ми всі дуже різні, і саме тому не потрібно самостійно все на собі тестувати.

Ретинол

Хочемо завершити статтю ще однією практичною порадою – шукайте ретинол в інгредієнтах косметологічних засобів, оскільки саме ретинол активно бореться із віковими змінами шкіри. Але знову ж таки, нехай косметолог вам підбере потрібний засіб. І обов'язково потрібно дотримуватись інструкцій щодо використання.

Беріть на замітку ці прості правила та почувайтеся завжди на висоті!