Неочевидні причини появи прищів

Ми всі хочемо мати чисту, рівну, гарну шкіру без недоліків. Якщо іноді з'являється 1-2 прищики - це не критично, але на те є свої причини. У метушні бурхливого та активного життя ми не завжди встигаємо відстежити, через що вони з'явилися. Ми вирішили розповісти про деякі неочевидні причини, які можуть спричинити появу прищів.

Відразу хочемо проговорити: якщо у вас шкіра схильна до висипань, прищі, акне - ваші постійні супутники, то краще звернутися до хорошого дерматолога-косметолога, який зможе знайти причину цього явища, призначити курс лікування та правильний домашній догляд.

Якщо мова йде про те, що періодично з'являються прищики або про те, що ви вже все обстежили, а запальні елементи все одно є, то, можливо, виною тому одна з нижченаведених причин.

Нестача елементів

Ця глава заслуговує на окрему статтю. Справа в тому, що всі макро-і мікроелементи, що надходять до нашого організму, впливають на нього. І дефіцити можуть викликати різні зміни, у тому числі на шкірі.

Так, через брак вітамінів групи В, сальні залози можуть почати працювати активніше, що призводитиме до забивання пор і в результаті - появи прищів.

Якщо вашому організму не вистачає поліненасичених жирних кислот - це призведе до різних збоїв в організмі, в тому числі, і в роботі сальних залоз. У такому разі, вам просто потрібно пропити омега-3 жирні кислоти або вживати більше продуктів з корисними жирами: авокадо, олії, морська риба.

 

Шкідлива та жирна їжа

Не варто плутати прийом корисних жирних кислот із переїданням жирної та шкідливої їжі. У такій їжі, як фаст-фуд, газовані напої, напівфабрикати багато тригліцеридів та холестерину. Ці продукти призводять до появи запалень. І вони не завжди пов'язані лише зі шкірою. Часто це прояви запальних процесів у шлунково-кишковому тракті.

 

Більше клітковини

Для хорошої роботи шлунково-кишкового тракту потрібні продукти, багаті на клітковину. Взагалі, стан шкіри багато в чому залежить від того, як функціонує шлунково-кишковий тракт і як справляється з детоксикацією в організмі. Додайте до свого раціону більше свіжих фруктів, і особливо овочів. 

Молочка

Тут є багато аспектів. На когось молочка не впливає жодним чином, а комусь влаштовує бурю на шкірі. Взагалі, це можна перевірити самостійно, просто прибравши молочку з раціону на деякий час.

А ось кисломолочні продукти, навпаки, можуть вплинути на шкіру. Так, кефір увечері заспокоїть ШКТ та благотворно вплине на шкіру.

Активний догляд

Ми всі знаємо, що за шкірою потрібно доглядати – очищення, тонізація, зволоження, захист від ультрафіолету. Але в гонитві за ідеальною шкірою можна догляд зробити агресивним, що призведе до зворотних наслідків.

Так, надмірне вмивання, часте скрабування, постійне використання масок для шкіри, її пересушування може порушити захисний бар'єрний шар і рН шкіри. Тому необхідно підходити у цьому питанні з розумом. І пам'ятати, що «більше» не завжди краще.

Не чіпати обличчя

 

І не давити прищі. Із цим пунктом взагалі окрема історія. Прибирати чорні крапки та прищі повинен косметолог. Якщо ж робити самостійно, треба добре знезаразити, повністю видалити і правильно припекти. Але ось згубної звички торкатися до обличчя брудними руками позбутися складніше. Намагайтеся простежити за собою і не чіпати обличчя брудними руками, не помивши їх заздалегідь.

 

Бажаємо вам чистої шкіри та поменше вугрів. Пам'ятайте: знайти хорошого спеціліста, який допоможе вам подолати проблему нелегко. Однак MyBeauty, з радістю, вирішить питання пошуку.