Ламінування вій: плюси та мінуси процедури

Усі мріють про розкішні довгі вії. Прям як у рекламі туші, де у дівчини очі здаються настільки великими і виразними, що перехоплює дух. Нарощені вії хоч і вихід із ситуації, але коли розумієш, що не можна спати уткнувшись обличчям в улюблену подушку, мимоволі замислюєшся про те, а чи варто воно того?

Ви, напевно, чули про таку процедуру, як ламінування вій. Це справжнє рятувальне коло для дівчат, які люблять чухати очі. Адже на відміну від нарощених вій, після цієї процедури це робити можна.

Отже, ламінування, що це таке?

Процедура досить проста. Спеціальний склад, з вітамінами, кератином та ботоксом наносять на вії. Завдяки цьому вони стають більш об'ємними, щільними і набувають здорового вигляду.

Під час процедури майстер використовує також спеціальний валик, який допомагає надати спокусливий вигин. А для того, щоб вії мали більш насичений колір, їх фарбують фарбою.

Багато хто помилково вважає, що під час процесу використовують клей. Однак, це не так. Тут нічого не клеять.

Скільки триває процедура?

Ламінування вій не займе багато часу. За півтори-дві години ви вже зможете сміливо далі бігти у справах.

Що не можна робити перші 24 години після процедури?

Заборонено використовувати туш, підводку, олівець для очей:

 • 1. Не можна мочити очі (тут все залежить від складу засобу. У деяких випадках не можна контактувати з водою 24 години, а іноді всього 2-3. Це можна уточнити у лешмейкера ще перед тим як записатися на послугу);

 • 2. Не можна терти очі;

 • 3. Не можна ходити у басейни, сауни, лазні.

Яка вартість?

У середньому ціна процедури на даний момент 600-700 грн. Ціна ламінування в салонах Києва може відрізнятися за рахунок самих матеріалів, досвіду майстра та класу салону.

The Brash

Dream Bar

 

Kika-style

L'evidence Beaute

New Look

Як часто можна виконувати процедуру?

Склад абсолютно нешкідливий. Тому, як тільки ви перестаєте бачити ефект, можете сміливо записуватись на повторний сеанс. Зазвичай ефект триває кілька місяців.

Чи можна робити цю процедуру в домашніх умовах?

Самі ви, звісно, цього зробити не зможете. Однак, завжди є можливість викликати майстра додому. Адже спеціальне обладнання не потрібне.

Як прибрати чи виправити ламінування?

Якщо раптом у вас почалася алергія або просто не сподобався результат процедури, можна прибрати склад. Найкраще це робити в салоні. Однак у домашніх умовах це також можливо. Вам знадобиться тепла вода, дьогтьове мило та ватяний диск. Мочимо спонж, натираємо милом і акуратно тремо око. Готово.

Плюси та мінуси процедури

Почнемо, звичайно, з плюсів, тому що їх набагато більше:

 • 1. Виразний вигин. Можна сміливо відкласти на кілька місяців керлер (щипці) для вій;

 • 2. Збільшення об'єму. Склад засобів покриває кожну вію тим самим роблячи не щільною. Якщо ви мріяли про пишні вії, то ваша мрія здійснитися завдяки ламінуванню.

 • 3. Зміцнення, оздоровлення та захист вій. І все це завдяки спеціальному складу.

 • 4. Тривалість процедури. Нарощування вій займає більше часу. Ламінування - всього півтори години. Економія часу завжди плюс.

 • 5. Довготривалий ефект. У той час як нарощені вії починають випадати вже через 2-3 тижні, ефект після ламінування триватиме від 2 до 3 місяців.

 • 6. Можна спати обличчям у подушку, мочити вії, терти очі і навіть підфарбовувати у разі потреби тушшю. Все те, що не можна робити з нарощеними віями, тут можна.

Мінуси процедури:

 • 1. Потрібно достеменно знати, що у вас немає алергії на склад засобу. Оскільки ламінування може спровокувати алергічну реакцію. Тому не забудьте уточнити склад засобу під час запису, щоб уникнути неприємних сюрпризів;

 • 2. На коротких віях ефект буде не так яскраво виражений.

Як бачите, мінусів у процедури не так багато.

Тому можна сміливо випробувати всю красу процедури на собі, плескати віями і злітати.

Які висновки зробити?

Яскравий, виразний погляд, гарний вигин та довготривалий ефект – вам забезпечені. Ламінування вій відносно недорога послуга, а це завжди приємно. Перші 24 години потрібно потерпіти, а далі можна не переживати, а отримувати задоволення від крутого результату. Процедура має більше плюсів, ніж мінусів і вочевидь виграє у нарощування. Головне пам'ятати про можливу алергічну реакцію і не забути проконсультуватися з лешмейкером.