Крем навколо очей: як вибрати, для чого потрібний, навіщо наносити

Ми часто говоримо про правильний догляд за шкірою. У нашому блозі є величезна кількість корисних статей. І сьогодні ми хочемо розповісти про те, як важливо правильно доглядати шкіру навколо очей, адже «гусячі лапки» з'являються дуже рано. Давайте з'ясуємо, як підібрати правильний крем і чому звичайний для шкіри не підходить.

Навіщо потрібен крем під очі?

Поки не виповнилося 20-25 років, здається, що шкіра не потребує особливого догляду. Але потім розумієш, що потребує ще й якого, а шкіра навколо очей особливого. Без інтриг відразу скажемо, що звичайний будь-який зволожуючий крем не підходить для зони навколо очей і тому є причини:

  • - тонка шкіра;
  • - судини розташовані дуже близько;
  • - немає залоз, які утворюють захисний шар;
  • - і трохи колагену.

Щоб уникнути набряків, мішків під очима, вікових змін необхідно підбирати хороший крем під очі.

Як обрати крем?

Перше, на що варто звернути увагу – яку проблему має вирішувати крем. Забрати мішки під очима? Освітлити шкіру? Боротися з мімічними зморшками чи набряками? Для вирішення кожного завдання потрібен свій склад у кремі.

Друге - це вік. Незалежно від проблеми, крем для молодої та зрілої шкіри відрізняються, тому що завдання різні та шкіра відрізнятиметься. Тому підбирайте крем під свій вік та основне завдання, яке хочете за допомогою крему під очі вирішити.

Як наносити крем під очі?

Ось ви обрали крем і хочете його нанести. Як це зробити правильно? Нагадаємо, що шкіра тонка та делікатна. Тому беремо трохи засобу і акуратно подушечкою пальця втоптуємо його ніжно в шкіру навколо очей від внутрішнього куточка до зовнішнього.

Що не варто робити?

І ось кілька лайфхаків, чого не варто робити:

  • - намагатися інтенсивно розмазувати крем під очима;
  • - наносити крем на верхню повіку;
  • - підбирати крем самостійно, якщо ви не знаєте, який вам потрібен.

Якщо ви хочете підібрати крем для зони навколо очей і взагалі догляд за шкірою, зверніться до хорошого косметолога, якого легко знайти і записатися за допомогою нашого сайту.