Консилер, коректор, тональник – у чому різниця?

Мистецтво макіяжу - це мистецтво не просто добре виглядати, а вміти підкреслити свої переваги та приховати дрібні недоліки. Ми всі гарні та всі різні, і навчитися подавати себе з виграшного боку – вміла навичка. Тим паче бувають заходи, де не обійтися без макіяжу: виступи, зйомки, випускні, весілля та інше. Давайте розберемося з базовими поняттями нанесення тону і скульптування обличчя.

Загальна інформація про необхідність правильного нанесення тону у макіяжі

Насамперед, давайте розберемося в поняттях, що таке консилер для обличчя, коректор для обличчя, тональний крем і для чого кожен із них використовується.

Перед тим, як наносити будь-який косметичний засіб, потрібно підготувати обличчя. Для цього ви використовуєте свій звичайний щоденний догляд. Після цього може бути нанесена база під макіяж, але можна обійтися і без неї. Багато в чому це залежить від стану шкіри, пори року, від щільності макіяжу та багатьох інших нюансів. І після цього наноситься тональний засіб.

Тональний крем - що це, навіщо він потрібний, способи нанесення

Тональний крем – це засіб, за допомогою якого ми коригуємо та створюємо тон шкіри. Тональним засобом ми створюємо другу шкіру. Тональники бувають різної щільності: від легкої текстури, яка надає шкірі сяйва, до щільної зі створенням матового фінішу.

Також тональні засоби можуть відрізнятись за призначенням. Для жирної шкіри на водяній основі. А для сухої – на олійній.

Тональник наносять часто пензлем дуофібри або кабуки, також підійде вологий спонж або рухи пальцями, що поплескують.

Що таке консилер, навіщо він потрібний і як правильно наносити?

Навіщо потрібен консилер, якщо ми вже використовували тональний крем? Консилер служить для зовсім інших цілей. Консилер - це засіб для приховування недоліків шкіри. За допомогою консилера ми можемо приховати такі недосконалості, як прищики чи синюшність під очима. Консилер краще вибирати на пів тона світліше за тональний засіб.

Консилери мають у своєму складі більше пігменту, тому наносити їх потрібно набагато менше. Як нанести консилер правильно? Вибираємо спеціальний плаский пензлик і наносимо консилер, іноді можна це робити пальчиками, вбиваючи та розтушовуючи.

Коректор - що це, навіщо він потрібний, особливості застосування

Якщо вам потрібно саме приховати недоліки, такі як почервоніння, синьова, краще використовувати коректор під очі чи на запальні елементи. Коректор має більш щільну текстуру і представлений у вигляді компактних засобів.

Найголовніша відмінність - коректори мають різні кольори, компліментарні один одному. Як користуватись коректором для обличчя? Якщо треба забрати почервоніння, то використовуєте зелений колір, який його нівелює.

Лайфхаки при нанесенні тону в макіяжі

Консилери можуть мати різні підтони. Якщо ви хочете приховати синюшність, краще вибирати рожевий підтон, а якщо потрібно прибрати фіолетовий відтінок, то надайте перевагу жовтому підтону.

Консилер можна змішати із сироваткою і тоді вона ляже більш рівно.

Спочатку наносяться коректори, якщо потрібно, а потім вирівнюється тон за допомогою тонального засобу.

Якщо ви так і не розібралися, як правильно використовувати коректор та консилер, а попереду на вас чекає захід, то ми допоможемо вам підібрати місце, де зроблять макіяж професійно. Читайте нашу статтю «Де зробити вечірній макіяж у Києві?». Також ви можете записатися на 1-2-3 уроки з освоєння макіяжу для себе та розібратися з усім разом із фахівцем. На нашому сервісі тільки найкращі візажисти.