Як правильно приймати вітаміни

Вітаміни та мінерали є важливими поживними речовинами, оскільки вони виконують сотні функцій в організмі. Прийом вітамінних комплексів разом зі здоровим харчуванням залишається найкращим способом отримати достатню кількість необхідних вітамінів і мінералів.

Вітаміни та мінерали є важливими поживними речовинами, оскільки вони виконують сотні функцій в організмі. Прийом вітамінних комплексів разом зі здоровим харчуванням залишається найкращим способом отримати достатню кількість необхідних вітамінів і мінералів. Але ж, якщо вітаміни такі корисні, чому досі ходять чутки про те, що вони не працюють? Існує тонка межа між споживанням достатньої кількості цих поживних речовин (що є здоровим) і надлишковим споживанням (що може завдати вам шкоди). У цій статті розповідаємо про різні підходи прийому вітамінів, їхню дію, а також як правильно підібрати вітамінний комплекс, який буде приносити користь.  

Навіщо потрібні вітаміни?

Щодня наше тіло виконує безліч важливих функцій, які забезпечують нашу життєдіяльність: відновлює шкіру, мʼязи та кістки, виробляє кров, яка доставляє поживні речовини та кисень до наших органів, надсилає нервові сигнали та багато іншого. Для виконання всіх процесів організму необхідна певна сировина. До неї належать принаймні 30 вітамінів, мінералів і дієтичних компонентів, які потрібні нашому організму, але не можуть вироблятися самостійно в достатній кількості. Саме тому на допомогу приходять вітаміни. 

Вітаміни та мінерали вважаються основними поживними речовинами, оскільки, діючи узгоджено, вони виконують сотні функцій в організмі, допомагають зміцнити кістки та імунну систему, загоїти рани. Також вони перетворюють їжу в енергію та відновлюють пошкоджені клітини. Проте, вітаміни не є лікарським засобом, та не надають миттєвої дії, оскільки потребують тривалого та регулярного прийому, після діагностики та призначення лікарем. 

Вітаміни: два способи споживання -  безвідповідальний та розумний

Існує два способи їх споживання - безвідповідальний та розумний:

Безвідповідальний підхід або самолікування. 91% людей, що приймають вітаміни, займаються самолікуванням, що в результаті не дає бажаного ефекту або навіть має негативний вплив на організм. За них робить вибір інтернет, поради знайомих, блогерів, чи особисті домисли, засновані на помилкових відчуттях. 

Розумний підхід. Найвищу точність у визначенні потреб дають тільки результати аналізу крові та детальна анкета вашого способу життя для створення індивідуального рішення. Лікар враховує всі показники стану здоров‘я та підбирає вітаміни, які добре поєднуються та приносять користь. У результаті ви отримуєте ефективний і точний набір необхідних вітамінів з науково обґрунтованим дозуванням.

Навіщо приймати персональні вітамінні добавки?

Досить складно розробити збалансовану дієту, яка би покривала вміст усіх необхідних поживних речовин на щоденній основі. Приймати вітаміни «наосліп», не знаючи правильних дозувань, може бути малоефективно та навіть небезпечно. Дослідження показують, що дозування вітамінів та інших добавок повинні розраховуватися індивідуально. Виходячи з цього, щоб підібрати відповідний вітамінний комплекс, пацієнту необхідно звернутися до лікаря-дієтолога або ж до спеціалізованої команди лікарів, що створюють персональний вітамінно-мінеральний комплекс на основі аналізу крові та цілей щодо покращення показників здоров'я.

Які переваги підбору вітамінів експертами?

Впевненість та точність

Потреби вашого організму визначаються науковим шляхом. Вам більше не потрібно гуглити норми вітамінів для вашої ваги, статі або віку. Точність гарантована.

Здоров'я та контроль

Правильний підбір вітамінів впливає на десятки параметрів вашого здоров'я, приводячи їх в рамки оптимальних значень. Крім того, це забезпечить правильний вибір дозування та вбереже від помилкового вживання препаратів.

Якість

«Uvitme» є офіційним представником групи компаній «Hepart AG» (на ринку з 1983 року). Всі компоненти комплексу виготовляються у Швейцарії. Продукція має сертифікати, що підтверджують відповідність міжнародним стандартам GMP і GDP. Вітаміни не містять ГМО, глютену та алергенів, підходять вегетаріанцям.

Ефективність

«Uvitme» використовують дрібні гранули в комплексах, носієм діючих компонентів в яких є натуральна клітковина. Окремі мікронутрієнти вбудовуються в натуральну водну гідроколоїдну біоматрицю, а потім гранулюються. Вони розподіляються по усій поверхні кишківника та поступово вивільняють мікронутрієнти. Цей метод ідентичний тому, як вітаміни абсорбуються з овочів і фруктів, і радикально відрізняється від того, як ми засвоюємо звичайні капсули та драже. Гранули починають діяти впродовж 12 годин. 

 

За даними «Uvitme», 87% пацієнтів які регулярно приймають комплекс, відзначають позитивні зміни в зовнішності та самопочутті вже через 2 тижні після початку курсу.

 

Бажаєте також отримати індивідуальний вітамінний комплекс? Заповніть анкету вже зараз.


Пам'ятайте! Краще звернутися за консультацією до кваліфікованих спеціалістів для отримання детальної інформації про перелік вітамінів, необхідних для вживання вашому організму.