Догляд за сухим волоссям

Ви володарка сухого волосся і постійно запитуєте себе "що з цим робити?" Чи вперше зіткнулися з такою проблемою і не знаєте, як її вирішити? У будь-якому випадку, ми розповімо вам про причини сухості волосся, про те, як підібрати правильний догляд, як оживити тьмяне сухе волосся та про необхідні засоби догляду за сухим волоссям.

Ми нещодавно писали про те, як доглядати за жирним волоссям. Якщо ви пропустили і ця тема актуальна, то переходьте за посиланням Жирне волосся: причини, догляд, що з цим робити? Сьогодні ми поговоримо про не менш часто зустрічається проблему - сухе волосся. Вони вимагають особливого догляду, щоб волосся не ставало ламким і січеним.

Сухе тьмяне волосся - що робити?

Догляд за тонким сухим волоссям повинен початися з найголовнішого - з'ясування причини їхньої сухості. Волосся стало сухим недавно або ж воно постійно в такому стані? Якщо це сталося нещодавно, то треба звернути увагу, що змінилося у цей період. Ви пофарбували волосся або почали використовувати утюжки та плойки? Ви повернулися з моря чи перебуваєте у сильному стресі? Найголовніше - це визначити причину.

Основні причини сухості волосся

Якщо волосся стало сухим раптово, цьому може бути ряд пояснень, основними з яких є:

- зміна засобів для догляду за волоссям;

- фарбування, завивка та інші маніпуляції з волоссям;

- постійне сушіння волосся феном, використання утюжків, стайлерів без застосування засобів термозахисту;

- погодні умови (вітер, сонце, мороз);

- сильний стрес (мала кількість сну, хронічна втома, постійне навантаження тощо);

- зміна клімату, води;

- дефіцити вітамінів, мінералів.

Всі ці причини можуть призвести до посіченого, пошкодженого волосся і до того, що воно стало сухим. Потрібно підібрати правильний і комплексний догляд для відновлення кучерявого волосся, фарбованого волосся, сивого волосся, пошкодженого волосся.

Як підібрати догляд за сухим волоссям?

Перш за все, зверніть увагу на те, щоб ви використовували засоби для сухого волосся. Так, вибирайте найкращі шампуні для сухого тьмяного волосся, навіть якщо ви зіткнулися з цією проблемою вперше. Догляд завжди має відповідати вашій актуальній ситуації.

Шампуні повинні бути поживними та містити олії, щоб глибоко проникати у волосся. Також не забувайте про важливість використання масок для сухого та тьмяного волосся. Вона допоможе не тільки наситити волосся, а й добре його зволожити.

Вам може окремо знадобитися догляд за волоссям жирним біля коріння і сухим на кінчиках або догляд за сухим кінчиком волосся в домашніх умовах. Для цього теж є окремі засоби або салонні процедури.

Друге правило - менше піддавайте волосся впливу травмуючих процедур. Мінімізуйте засоби для сушіння та укладання волосся. А якщо використовуєте, то робіть це з низькими температурами та використовуйте засоби термозахисту.

Третє – зволожуйте волосся. Слідкуйте за температурою та вологістю будинку, менше перебувайте під відкритим сонцем, пийте достатню кількість води. Простежте, чи не жорстка вода у вас? Волосся має постійно отримувати зволоження.

Один із основних пунктів, як не дивно, це правильне харчування. При нестачі вітамінів, мінералів та інших необхідних організму речовин, волосся стає сухим і неживим. Важливо отримувати достатньо поліненасичених жирних кислот, вітаміну А і т.д. Також можна звернутися до професіоналів трихологів для з'ясування причини сухості волосся.

 

Звертаючись до хорошого спеціаліста, вам зможуть підібрати гарні салонні процедури глибоко відновлення та живлення. На нашому сайті величезний вибір перукарень, в яких майстри створять диво з вашим волоссям.