Догляд за шкірою навесні

Настав березень, і поки погода перебудовується на весняний лад, догляд за шкірою навесні теж потребує змін. Після низьких температур, холоду та вітру, шкірі потрібно відновитися. Зазвичай на початку весни шкіра тьмяніє, може лущитися, з'являються роздратування, збільшується сухість шкіри або, навпаки, її жирність. То як доглядати за шкірою навесні, щоб повернути їй здоров'я та красу?

Ми вже писали вам на прикладі зимового догляду за шкірою, що догляд для шкіри в різні пори року повинен відрізнятися. Якщо йдеться про місцевість, де залежно від сезону, погодні умови відмінні. Звісно, відновлення шкіри потрібні як зовнішні процедури, а й внутрішні зміни. Детальніше ви можете почитати про весняні секрети краси.

Захист від перепадів температур

У нашому регіоні зміна сезонів відбувається не відразу, протягом березня-квітня може бути то +10, то -5 то сніг, то яскраве сонце. Так що з фактичним настанням весни не варто ховати в темну скриньку засобах з щільнішою текстурою, вітамінами і натуральними маслами. На крем та сироватки легших текстур можна буде перейти, коли погода буде більш стійка і весна повністю захопить владу.

Відновлюйте гідроліпідний шар шкіри

Дуже важливо правильно та дбайливо очищати шкіру за допомогою міцелярної води або спеціального молочка, а потім тонізувати шкіру. Після зими шкіра втрачає гідроліпідний шар, а це означає, що вона стає більш вразливою до впливу негативних факторів зовнішнього середовища.

Її імунітет падає, тому вона потребує додаткового дбайливого догляду та зволоження. Не забуваємо, що шкіра весь час, у будь-яку пору року, потребує достатнього зволоження.

Маски для шкіри обличчя

Якщо йдеться про відновлення шкіри після зими, то важко уявити догляд за шкірою обличчя без масок навесні. Ці засоби застосовуються не постійно, а певним курсом поки шкіра відновиться. Вам можуть знадобитися:

- поживні маски шкіри обличчя;

- маски, що очищають шкіру обличчя;

- маски, що підтягують шкіру обличчя;

- маски, що заспокоюють шкіру.

Не забуваємо про ультрафіолет

Про вплив ультрафіолету не варто забувати і взимку. Але варто зазначити, що з квітня сонячна активність може значно збільшитися. А шкіра, що відвикла від інсоляції за зиму, стає особливо чутливою до ультрафіолету. Тому вибираємо косметичні засоби з SPF для боротьби з фотостарінням шкіри та зморшками.

І не забуваємо про АКЦІЇ, які ми дбайливо та з любов'ю відбираємо для вас.