Чим корисний масаж обличчя? Відповідає майстер.

Що може бути приємніше, ніж масаж? Коли кожна клітина релаксує, а думки зосереджені лише відчутті максимального комфорту. Перша асоціація – масаж тіла. Але не варто забувати про існування масажу обличчя. Ця процедура зараз стає дедалі популярнішою. Адже він не тільки знімає втому та розслаблює, а ще й має низку корисних властивостей.

Чим же такий корисний масаж обличчя? Чи допомагає він упоратися зі зморшками? Чи може він підтягнути овал обличчя? Ми вирішили заглибитися і задали найактуальніші питання майстру з салону "Sculptor".

 

1. Чи можна підтягнути овал обличчя без хірургічного втручання?

Так, можна, за допомогою певних технік масажу та фізіотерапевтичних апаратних методик, таких як: мікрострумова терапія, міостимуляція. Вони можуть підтягнути овал обличчя без хірургічного втручання.

 

2. Як часто потрібно робити масаж обличчя?

Масаж як і будь-яка фізіо процедура робиться курсом. Складається з 10 - 15 процедур і повторюється 2-3 рази на рік, або як регулярний догляд за шкірою обличчя - один раз на 7-10 днів на постійній основі.

 

3. Чим корисний масаж обличчя?

Масаж обличчя покращує тонус шкіри, активізує відтік лімфи, усуває набряки, підвищує еластичність шкіри, покращує кровообіг, що у свою чергу збагачує клітини киснем та поживними речовинами. Також розслаблює м'язи, розгладжує мімічні зморшки та шкірні заломи.

Массаж лица

 

4. Існують різні техніки. Розкажіть про них докладніше. Чим вони відмінні?

Так, існує багато різних технік. Якщо техніка названа не за автором, то назва як правило говорить сама за себе, наприклад, лімфодренажний масаж - техніка спрямована на нормалізацію струму лімфи і її нормальну циркуляцію в тканинах. Такий масаж усуває набряклість обличчя, покращує стан шкіри навколо очей і позбавляє темних кіл. Масаж міофасціальний спрямований на глибоке опрацювання м'язових тканин та фасцій, він моделює овал обличчя, знімає м'язову напругу – скульптурує обличчя.

 

5. На що звернути увагу та які питання поставити фахівцю з масажу обличчя?

Слід вибрати техніку, яка найбільше підходить по запиту клієнта.

Варто поставити питання фахівцеві про те, який використовуватиметься масажний засіб, уточнити інтенсивність впливу масажної техніки, на що вона буде спрямована і який ефект буде наприкінці процедури.

 

6. Що обов'язково має запитати фахівець?

Фахівець повинен з'ясувати протипоказання, відповідно зібравши попередньо анамнез у клієнта та уточнити чи робив клієнт масаж раніше.

 

7. З якого віку потрібно починати масаж обличчя?

Правильно призначати не за віком, а за показаннями, оскільки є різні види масажу, які можна застосовувати і в більш ранньому віці.

Массаж лица

8. Чи можна вдома самостійно робити масаж обличчя?

Так, можна і навіть потрібно, особливо якщо ви пройшли курс масажних технік у спеціаліста, то в домашніх умовах для підтримання ефекту необхідно робити самомасаж.

 

9. Як Ви вважаєте, чи корисні такі популярні девайси як нефритовий ролик і скребок?

Так, девайси дуже корисні. Наприклад, нефритовий ролик зручно використовувати в домашніх умовах для самомасажу, оскільки такі девайси виготовляється з натурального каміння, вони мають холодний стан, який приводить судини та шкіру в тонус. Вони допомагають позбутися набряків, покращуючи лімфоток.

Нефритовый ролик

10. Результат буде видно відразу? Якщо ні, то скільки процедур знадобиться?

Результат можна побачити і після першої процедури, але він буде короткочасний, а вже після повного курсу ваш ефект від масажу може тривати до шести місяців.


Висновок: масаж обличчя дуже корисний. Він допомагає позбутися дрібних недоліків, підтягнути овал обличчя та прибере втому. Користь від масажу буде у будь-якому віці. При цьому цю процедуру можна проводити як в масажному салоні, так і вдома, за допомогою популярних девайсів. Майстер завжди вам допоможе підібрати потрібну методику та техніку. Якщо не знаєте, яка техніка підходить саме вам, то завжди можна спробувати в салоні Sculptor.