3 причини відвідати бровиста

Американський письменник Раймонд Чандлер любив повторювати: "Дай цим бровам волю, вони б до підборіддя доросли", і, на жаль, його слова деякі представниці прекрасної статі сприйняли буквально. Що з цього вийшло ми знаємо – епоха намальованих брів-ниточок. А які тренди актуальні сьогодні, і чому слід відвідати майстра бровиста, ми розповімо в рамках цієї статті.

Нині вже складно повірити, що ще буквально десятиліття тому модниці не приділяли належної уваги бровам. Для корекції їхньої форми використовувався пінцет, причому важливо відзначити, що багато хто часто перестарався у цьому. Як результат: безглузді брови-ниточки, які заслужено посіли лідируючі місця серед б'юті-антитрендів. Лише через роки в моду увійшли широкі брови а-ля Кара Делевінь.

Але часто багатьох дівчат цікавить питання не про те, як з'явилася мода на широкі брови, а швидше, як можна досягти бажаної товщини та гарної форми? Відповідь проста – відвідайте бровиста в салонах краси Києва і дізнайтеся всю необхідну інформацію.

Чому похід до професійного бровиста такий важливий і необхідний?

Причина №1: броу-стиліст допоможе визначити форму брів, що підходить саме Вам

Бровист, як і будь-який інший майстер, має великі знання у своїй сфері діяльності, тому з кожним клієнтом він працює в індивідуальному порядку і підбирає форму брів відповідно до вашого овалу обличчя, міміки та інших аспектів.

Так, існують загальноприйняті тренди, згідно з якими передня частина брови має бути трохи потовщеною і прямою, а її кінчик навпаки слід робити трохи завуженим. Але не факт, що подібний «стандарт» гармоніюватиме з будь-якими рисами обличчя. Тому краще не сліпо слідувати за модою, а підібрати саме той варіант, який буде найвигіднішим з погляду архітектоніки вашої зовнішності.

Причина №2: якщо у вас рідкі та тонкі брови, майстер підбирає комплекс засобів, що допоможуть упоратися з цією проблемою

Дівчата, які раніше з особливою старанністю проводили корекцію форми брів, не з чуток знайомі з проблемою їхнього відрощування. Враховуючи, що в моді зараз широка натуральна брова, то «відростити хоч одну волосину» є справжнісіньке випробування. Але досвідчений бровіст знає, які засоби варто використовувати і з якою регулярністю. Так, ви зможете зійти «з стежки постійних експериментів» і досягти бажаного результату не вкладаючи зайві кошти та зусилля.

Причина №3: надалі ви зможете менше часу приділяти догляду за бровами, але вони виглядатимуть ідеально

Регулярно відвідуючи бровиста, ви не тільки позбавитеся проблеми «неслухняних волосків», але й не витрачатимете зайвий час на щоденний ритуал під назвою «намалюй брови». Зокрема, грамотний броу-стиліст розкаже вам усі аспекти догляду за бровами, переваги використання моделюючого гелю для брів, продемонструє як правильно підкреслювати контур за допомогою олівця, як заповнювати проміжки та розтушовувати засіб.

Також, бровист може виконати техніку фарбування хною, яка відрізняється тим, що трохи фарбує шкіру в області брови, таким чином вам практично не потрібно буде вдаватися до допомоги косметичних засобів.

Якщо ж ви залишаєтеся вірними класичній фарбі для брів, але регулярно вдаєтесь до цієї процедури, ви помітите, що ваші брови здаються густішими, оскільки фарба почне відтіняти прозорі волоски, які зазвичай зовсім не помітні.

Окрім іншого, бровист може запропонувати популярну процедуру ламінування, яка прославилася тим, що одночасно оздоровлює та фіксує волоски у потрібному положенні. Ефект такої процедури зберігається кілька місяців.