Пептиди, антиоксиданти, альфа-гідрокислоти – хайп або порятунок для шкіри?

Бьюті-індустрія розвивається з кожним роком дедалі більше. Косметичні засоби стають потужнішими за дією, безпечнішими і надають потрібну дію набагато ефективніше. Все це багато в чому пов'язане саме з потрібними складами та їхнім впливом на шкіру. Давайте сьогодні поговоримо про ці речовини та розкриємо таємниці їхнього впливу.

У боротьбі з віковими змінами, зморшками, втратою тонусу шкіри, запаленними елементами у хід йде будь-яка зброя. Щодня нам з екранів телебачення, смартфонів та ноутбуків говорять про чудодійні властивості речовин, які буквально можуть скинути з вас десяток років протягом місяця. Але чи це так насправді? Чи все те золото, що блищить?

Антиоксиданти

Ці властивості приписують величезній кількості речовин, але дійсно потужна антиоксидантна дія є у вітамінів С, Е, В. Більше того, розміри їхніх молекул невеликі та ідеально проходять бар'єр шкіри.

Є одне "але", про яке виробники косметики мовчать. Ефективність продуктів, у яких є вітамін С, знижується згодом. Тому рекомендуємо обирати "свіжу" косметику.

Пептиди

Це самі сполуки з амінокислот, як і білки, але які складаються з одиниць і десятків. Є натуральні і синтетичні пептиди, які створюються в лабораторіях спеціально, щоб вони могли діяти вузькоспрямовано і вирішувати конкретне завдання.

 

Глобально, пептиди – регулятори діяльності всіх клітин у тілі, але з віком їх стає менше. І також вони сприяють клітинній регенерації, синтезу колагену та еластину, гіалуронової кислоти та багатьох інших речовин, які потрібні для підтримки молодості та краси. Також пептиди успішно боряться із вільними радикалами. І тут, швидше за все, до них також можна віднести антиоксидантну дію.

Пептиди бувають:

- сигнальні - стимулюють вироблення речовин;

- стабілізатори відновлюють пошкоджену шкіру;

- імунні покращують імунітет шкіри;

- стимулюючі, які роблять шкіру не гіперчутливою до всього;

- розслаблюючі, що перешкоджають утворенню зморшок;

- ремоделюючі, які покращують еластичність шкіри.

Зверніть увагу, що пептиди легко руйнуються, тому баночки мають бути з помпами. Також звертайте увагу на концентрацію речовин у складі.

Альфа-гідрокислоти

Альфа-гідрокислоти, відомі як АНА кислоти, є ефективними компонентами у боротьбі з віковими змінами шкіри. Потрапляючи на шкіру, вони розчиняють зв'язки між клітинами і тим самим прибирають мертві ороговілі.

 

Альфа-гідрокислоти уповільнюють старіння, борються з акне та впливом ультрафіолету на шкіру.

АНА кислоти мають антиоксидантну, протизапальну, відлущувальну, зволожуючу дію. А також стимулююче вироблення колагену та еластину.

Якщо ви хочете підібрати для себе правильний домашній догляд, варто звернутися до хорошого косметолога, якого легко знайти на нашому сайті.