Стрижка гарячими ножицями: які плюси, мінуси, кому пасує?

Думаю, ви не раз чули про таку техніку стрижки, як стрижка гарячими ножицями. А може, навіть і пробували. Ця стрижка призначена в першу чергу для боротьби з кінчиками, що січуться. Саме вони псують зовнішній вигляд зачіски і сприяють тому, що волосся виглядає не доглянуто і не тримає форму.

Що таке стрижка гарячими ножицями?

Стрижка гарячими ножицями використовується для того, щоб зрізати волосся і відразу запечатати його для того, щоб надалі в цій ділянці волосся не сіклося. Візуально стрижка гарячими ножицями схожа на звичайну, крім того, що ножиці підключені до розетки.

Залежно від кольору та структури волосся майстер може підібрати потрібну температуру. Якщо волосся тонке, температура має бути нижчою. Якщо волосся більш щільне, темне, то майстер може вибрати вищу температуру.

Чому волосся січеться?

Є безліч причин, з яких волосся може почати сіктися:

- велика довжина;

- неправильний догляд;

- носіння тугих гумок для волосся;

- часте використання фенів, прасок, стайлерів з нехтуванням термозахисту.

 

Мінуси стрижки гарячими ножицями

По-перше, вона не всім підходить.

По-друге, має бути хороший професійний майстер, який підбере потрібну температуру та зробить стрижку правильно. Знайти салон, де роблять стрижку гарячими ножицями, можна на нашому сайті. А там вибрати відповідного та вільного майстра.

По-третє, стрижку гарячими ножицями потрібно робити кілька разів із перервою не більше 2-3 місяців. Тоді в такому випадку можна досягти бажаного ефекту.

По-четверте, у перервах між стрижками гарячими ножицями не варто робити звичайну стрижку.

По-п'яте, стрижка гарячими ножицями у хорошого майстра коштує дорожче, ніж звичайна стрижка.

 

Плюси стрижки гарячими ножицями

Почитавши мінуси, може виникнути питання, навіщо тоді робити стрижку гарячими ножицями?

Основним плюсом, є не просто зріз кінчиків, що січуться, а їх запаювання. Що виводить процедуру не лише на рівень стрижки, а й на рівень догляду за волоссям. Можна повністю позбутися ненависних кінчиків, що січуться, і періодично займатися профілактикою цього явища.

Також така стрижка добре тримає форму зачіски, допомагає відростити волосся і не вимагає складного догляду між походами до перукаря.

Як робиться стрижка гарячими ножицями

Спочатку робиться основна стрижка, якщо вона необхідна.

Потім волосся зонується і по черзі скручується в невеликі джгутики, які майстер і обробляє за допомогою гарячих ножиць.

Майстер йде від потилиці до передньої частини голови.

Наприкінці стрижки наноситься термозахист і робиться укладання.

 

Якщо ви зважилися на стрижку гарячими ножицями, записуйтесь онлайн на нашому сайті. Вибирайте кращого майстра й отримуйте задоволення від вашого оновленого волосся.