Що таке smas ліфтинг?

Ви стежите за харчуванням, тренуєтеся, доглядаєте шкіру обличчя та тіла, приймаєте вітамінчики, але все одно розумієте, що віку підвладні всі? Чи є альтернативи пластичній хірургії? Чи можна залишатися молодою довше, ніж призначено природою? Дізнайтесь у нашій новій статті.

Сучасна косметологія з кожним роком іде лише вперед, іноді кіберскачками. І якщо раніше залишатися молодою могла допомогти лише генетика та пластична хірургія, то на сьогоднішній день, існує безліч варіантів омолодження. Одним із таких способів підтяжки обличчя є smas ліфтинг.

Для чоловіків і жінок слово «ліфтинг» може викликати не найприємніші емоції та уявлення. І якщо до ботоксу, мезотерапії, біоревіталізації ми вже звикли, то підтяжка обличчя зазвичай передбачала хірургічне втручання.

Але ми розпочали статтю з того, що технології не стоять на місці. І ось на косметологічному ринку замість ниток та пластики з'являється новий апаратний ліфтинг – ультразвуковий smas ліфтинг.

Як працює smas ліфтинг?

Ліфтинг у першу чергу спрямований не на усунення зморшок, а на підтяжку та омолодження овалу обличчя, шиї, щік та підборіддя. Також ліфтинг не впливає на зону очей. У цій галузі краще працює блефаропластика.

Якщо говорити про анатомію обличчя, існує такий шар тканини, який англійською мовою абревіатурою звучить як SMAS, що в перекладі позначає поверхневу м'язово-апоневротичну систему. І якщо хочеться досягти вираженого ліфтингу ефекту, то впливати треба саме на цей шар, а не тільки на шкіру.

У 2009 році було схвалено процедуру smas підтяжки обличчя за допомогою ультразвуку. Він проникає у потрібний шар, ущільнює існуючий колаген та сприяє утворенню нового.

 

За допомогою ультразвуку певні ділянки в SMAS шарі нагріваються, волокна колагену скорочуються і це сприяє виробленню нового колагену.

Фахівець, який робить smas ліфтинг – це людина, яка має оцінити стан зв'язкового апарату, підібрати необхідну потужність, частоту та вибрати насадку для дії. Це комплексний та індивідуальний підхід.

За та проти smas ліфтингу

Звичайно, почнемо з плюсів smas ліфтингу:

- процедура триває близько 1,5 години;

- не вимагає анестезії, наркозу та інших засобів;

- безболісна;

- можна робити будь-якої пори року за будь-якої погоди;

- ефект наростає протягом кількох місяців, але помітний після першої процедури;

- не потрібен реабілітаційний період.

 

З мінусів можна виділити такі фактори:

- процедуру необхідно повторювати раз на 1,5 роки;

- має високу вартість.

Показання smas ліфтингу

У багатьох виникає питання про smas ліфтинг "З якого віку можна призначати цю процедуру?" Вона рекомендована для людей незалежно від статі після 35 років.

Така процедура підходить для тих, хто має щільну шкіру та добре виражений зв'язковий апарат. Зазвичай такі люди старіють по типу деформації чи пастозності.

Показаннями до smas ліфтингу є:

- втрата шкірою тургора;

- зміни овалу обличчя;

- птоз;

- опущення куточків губ, щічок, брів, носогубок;

- наявність другого підборіддя;

- профілактика вікових змін.

Протипоказання smas ліфтингу

Це не є протипоказанням, але для людей з типом старіння у вигляді дрібних зморшок і слабо розвиненим зв'язковим апаратом, тонкою шкірою, смас ліфтинг не буде таким ефективним і краще вибрати інші види омолодження та підтяжки.

Наслідки smas ліфтингу

Чи є якась шкода від smas ліфтингу? Чого варто очікувати від процедури?

У середньому, до 90% людей, які пройшли smas ліфтинг, хороший ефект тривав близько півроку.

Смас ліфтинг рідко викликає побічні ефекти. Якщо такі виникають, вони можуть бути пов'язані з неякісним і не сертифікованим обладнанням, використання яких може викликати опіки.

Якщо ви хочете знайти хорошого спеціаліста, то наш сервіс допоможе вам знайти косметолога для проведення SMAS ліфтингу.

Ще одним побічним ефектом може бути ліпоатрофія. Щоб уникнути цього, потрібно дивитися на стан шкіри та в деяких випадках рекомендувати поєднувати процедуру з іншими методиками – фракційним омолодженням шкіри.