Кавітація: кому і для чого показана?

Перед літом особливо хочеться позбутися зайвого жиру, накопиченого за зиму. Існує багато різних способів досягти цієї мети. Це правильне харчування і достатня фізична активність. Але також можна додати додаткові методи, наприклад, кавітація.

Загальна інформація про кавітацію

Кавітація - це ультразвуковий ефективний апаратний метод боротьби з жировими відкладеннями.

Процедура кавітації

Під час кавітації руйнується мембрана в жировій клітині, жир набуває рідкого стану і спокійно виводиться за допомогою обмінних процесів.

Апарат для кавітації

Апарат для кавітації має датчики, що пропускають ультразвукову хвилю. Ультразвукова кавітація за своєю суттю нагадує безопераційну ліпосакцію.

Показання до кавітації

Кавітація допомагає зменшити кількість жирових відкладень, покращити тонус шкіри, а також позбутися целюліту. Як швидко позбутися целюліту на ногах, стегнах, животі - також ми підготували для вас ряд способів позбутися целюліту. Працюючи комплексно у цьому напрямі, ви легко підтягніть шкіру.

Кавітація показана ще в післяреабілітаційний період після проведення хірургічного втручання для позбавлення від жирових відкладень. Бо кавітація допомагає працювати локально. Такого ефекту важко досягти просто методом схуднення. А так можна робити кавітацію живота, кавітацію стегон.

Протипоказання до кавітації

Кавітація тіла – це вплив ультразвуком. Є області, які не варто обробляти шляхом кавітації: суглоби, серце, легені, статеві органи та інше.

Кавітація протипоказання має також загальні:

- вагітність, період лактації;

- відкриті рани на шкірі;

- онкологія;

- хронічні інфекції у стадії загострення;

- кардіостимулятор, імпланти із металу;

- цукровий діабет.

Чи шкідлива кавітація?

Чим небезпечна кавітація – багатьох цікавить це питання. Кавітація – безопераційна ліпосакція, а отже жодних втручань немає. І це безболісна процедура. Іноді під час процедури може бути незначний шум у вухах.

 

Але варто пам'ятати, що жир виходитиме, а значить підвищується навантаження на травний тракт і тому варто дотримуватися певних правил та рекомендацій фахівців. Це і певна дієта, і достатня кількість рідини, що випивається на день.

Як часто можна робити кавітацію і скільки триває ефект

Повний курс – це 4-8-12 сеансів кавітації. Усе залежить кількості вихідного жиру.

Сама процедура не тривала – лише 20-30 хвилин залежно від зони.

Як часто можна робити кавітацію?

Кавітацію можна робити максимум один раз на тиждень. Оскільки це навантаження на організм і має пройти час, щоби жир вийшов.

Якщо ви хочете спробувати кавітацію, обирайте салон краси за рейтингом та записуйтесь онлайн.