Що подарувати на 8 березня?

Давайте будемо чесні, перед 8 березня багато хто запитує, що подарувати на 8 березня дівчині, мамі, бабусі, сестрі, колезі і не тільки. Це чудове свято жінок напередодні весни. Хочеться бути не банальним, зробити приємно та вкластися до бюджету. Звичайно, завжди можна вибрати цукерки та квіти, але якщо хочете порадувати будь-яку жінку, ми підготували для вас круту пропозицію!

Подарунки на 8 березня потрібні не лише найближчим, а й колегам, вчителям, керівникам та всім жінкам, які вас оточують. Вартість подарунка буде різною залежно від ваших можливостей та від того, кого ви плануєте вітати. Тому ми пропонуємо вам варіант подарунка на будь-який бюджет. Який? Читайте далі!

Найкращий подарунок – послуга краси

Так, ми без перебільшення можемо стверджувати, що кожна жінка любить доглядати себе. Бувають різні ситуації, буває нестача часу та грошей, але кожна отримує нереальне задоволення, поринаючи в салонну атмосферу.

Через сервіс MyBeauty можна вибрати потрібну послугу та записатися онлайн до майстра в салон краси на ідеальний для вас час. Вам легко знайти салон краси в потрібному місці та у потрібний час, оскільки ми надаємо вам найкращий вибір по Києву.

Враховуючи, що будь-якій жінці буде приємний подарунок «похід на послугу краси», здається, що можна розслабитись, тому що подарунок обраний. Але не все так просто. Жінки дуже трепетно ставляться до вибору майстра. Також ви можете подарувати, наприклад, масаж, а жінці зараз було б зручно піти на стрижку і укладання. Який тут вихід?

Можна, звичайно, вибрати разом із жінкою. Але, по-перше, сюрпризу не буде. А, по-друге, не у кожної жінки ви можете запитати та дізнатися, сидіти разом та обирати.

Ми думали, як вирішити цю проблему та рішення опинилося на поверхні! Тож зустрічайте! Сертифікати від MyBeauty на різні номінали сум. Ви просто купуєте сертифікат на суму та даруйте його. А далі все відбувається як у казці. Жінка сама вибирає салон, майстри, будь-яку послугу у будь-який час. Її ніщо не обмежує, окрім її фантазії. Чи це не ідеальний варіант?

Ми пропонуємо сертифікати на суму від 300 гривень до 5 000 гривень.

КУПИТИ СЕРТИФІКАТ 

Якщо, зрештою, сума виявиться вищою, то завжди можна доплатити різницю безпосередньо в салоні. Якщо ж послуга виявилася дешевшою, то тут є два варіанти розвитку подій. Для номіналів від 300 до 3000 гривень варіант один. Сума, що залишилася, або пропадає, або потрібно взяти кілька послуг (можливо, доплатити).

А от сертифікати понад 3000 гривень можна використати кілька разів. Такого ви знайдете ніде. Ви можете подарувати абонемент на послугу краси. Від такого подарунка буде у захваті будь-яка жінка!

Щоб придбати сертифікат, перейдіть до розділу СЕРТИФІКАТИ та вибирайте той, який вам потрібен. Наші оператори вас проконсультують, допоможуть зробити вибір та сплатити.

Також не забувайте, що для вас ми завжди шукаємо солодкі знижки на послуги краси, які ви можете знайти в розділі АКЦІЇ.

З прийдешніми святами, дорогі!