Добрі Beauty-справи

Дуже часто ми не замислюємося про те, як живеться оточуючим. Перебуваючи в божевільному ритмі міста, коли треба встигнути попрацювати, побути з сім'єю, зайнятися домашніми справами та подбати про себе, ми забуваємо про людей навколо. Але як круто творити добрі справи. І скільки стає приємно на душі.

До компанії MyBeauty звернулася Інна, директор благодійної організації “Місто щасливих дітей” (вулиця Полярна, 7А) із проханням підстригти діток до 1 вересня. Це дуже надихнуло нас. Ми з палаючими очима почали втілювати цю ідею і підключили до процесу всі наші салони-партнери. Дуже багато хто захотів допомогти і запропонував свої послуги. Найпершими були салон “Luxor” та “Le Monde”.

Зайшовши в салон Luxor не можна було стримати посмішки. Діти з нетерпінням чекали своєї черги на стрижку, заглядали в зал, чекали на своїх друзів, а ті, хто вже встиг оновити образ, з неприхованим захопленням показували результат. Керівниця салону Таїсія не лише допомогла з організацією, а й порадувала дітей цукерками, соком, піцою та іншими маленькими подарунками. Команда MyBeauty також приїхала не порожніми руками. Спільно з Doc.ua ми постаралися купити все необхідне для навчального процесу та розвитку творчих навичок: зошити, альбоми, ручки, олівці, фломастери, пластилін, фарби.

Спілкування з дітьми – це завжди щось неймовірне. Вони надихають і заряджають шаленою енергією. Як маленькі бджілки, вони сміялися і навперебій розповідали про все на світі. Показували свої подарунки та говорили про зачіски.

Найважливішою подією, звичайно, були самі стрижки. Дуже кумедно було спостерігати за тим, як діти залазили в перукарське крісло. Дівчатка щебетали про зачіски, розповідали про свої мрії про каре і кучерики (бо це виглядає стильно). Хлопчики ж виявляли свою фантазію по максимуму і просили голити збоку всілякі модні візерунки. Вони хотіли бути схожими на футболістів і розповідали про Рональдо та Мессі.

До кожної дитини був індивідуальний підхід, щоб реалізувати всі їхні задуми. Майстри завжди знають, як зробити цих маленьких непосидючих трохи щасливішими. Хочеш малюнок? Зараз зробимо! Чубчик? Да без проблем. Але найприємніше це спостерігати дітей після їх перетворення. Хлопці схоплювалися з крісел і бігли показувати свій новий образ друзям. Після таких моментів хочеться робити добрі справи частіше. Адже дитяча усмішка того варта.

Хочемо висловити величезну подяку салону “Luxor”, директору салону Таїсії та всім майстрам, салону “Le Monde” та чудовому майстру Альоні Білоус. Окрема подяка Doc.ua. за підтримку та подарунки!

Добрі справи можна робити щодня, навіть найменші. Давайте допомагати одне одному і робити цей світ трохи краще!